Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19972 (5687407)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

З четверга (08.08.2019) за адресою Героїв Дніпра, 36 обслуговуюча команія не вивозить сміття. І якщо один бак нещодавно нарешті звільнили, другий стоїть повнісінький, а великогабаритне сміття досі лежить поряд із баками. Просто купа сміття серед вулиці.
Будь ласка, подбайте, щоб сміття вивозили вчасно і регулярно.