Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7938 (5687433)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Пилипчук Сергій Іванович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Ремонт дороги та відшкодування збитків! Глибока та велика яма на вулиці Гната Юри біля світлофору при повороті до ресторану Пузата Хата. 26.01.2019 яма завдала технічної та матеріальної шкоди моєму автомобілеві! Буду позиватися в суд для компенсації матеріальних та моральних збитків! Зверталася зі скаргою вже 26.01.2019 для надання письмової відповіді, мені телефонували але на цьому все! Також раніше рееструвала зверення Р-4434, відповідь була така: Потребує додаткового фінансування (ДАНИЙ ЗАЇЗД КОМПЕТЕНЦІЯ КК ОЖФ.ВІДПОВІДНО ДО ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ МІСТА КИЄВА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ ВІДНОВЛЮЄ ВИКОНАВЕЦЬ РОБІТ )
Прошу надати мені письмову відповідь на мою адресу Я.Коласа 2 кв.283.