Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23812 (5687487)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Біля торгового центру New Way (вул. архітектора Вербицького, 1) та навпроти житлового будинку #4 по вул. Архітектора Вербицького третій тиждень не працює світлофор, щодця велика кількість людей в тому числі з маленькими дітьми (особисто я щонайменше двічі в день мушу перебігати дорогу з малолітньою дитиною). З проханням полагодити світлофор зверталися за номером (050) 387-37-42 (Київдорсервіс), але ніяких дій та позитивних результатів не отримали. Просимо полагодити світлофор, щоб не допустити нещасних випадків.