Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39146 (5687521)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Відділ торгівлі [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Ткач Ірина Василівна
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Мешканці будинків, що знаходяться у безпосередній близькості (менш, ніж 5 метрів) до стін помешкання супермаркета «Фора» по вул.Волинська,буд. 9б, звертаються з питанням щодо зміни режиму роботу супермаркета з 8-00 до 23-00.
- У нічний час роботи маркету відвідувачі створюють шум та гучні звуки (крики,музика).Е звернення до поліції.
-Автомобілі на стоянці маркету створюють шум від моторів, загазованість, гучне ляскання дверима,різки звуки спрацювання автосигналізацій.
-Постійний промисловий шум від вентиляційної системи маркету у безпосередній близькості до вікон мешканців.
Режим роботи переважної кількісті супермаркетів мережи «Фора» в інших районах у житлових зонах відкриті з 8-00 до 23-00.
Автомобілі,які заїжджають на розвантаження з ранку (до 7-0) та пізно ввечері (після 22-00) та у вихідні дні!,стоять під вікнами будинку,створюючи працюючим двигуном шум та загазованість.
Мешканці неодноразово звертались до керівництва супермаркету з проханням вимагати від водіїв вантажних автомобілів дотримуватись правил перебування у житлових зонах, поважати мешканців та враховувати їх скарги.
На відстані 2-3 метрів від вікон та балконів житлового будинку, робітники супермаркету гучно та неохайно розвантажують автомобілі, створюючи багато шуму та гучних різких звуків.
Фактори, які поступово виникають з моменту відкриття магазину та впливають на санітарний стан мікрорайону, погіршуючи комфорт та затишок мешканців:
- біля заїзду до вантажного порталу замість зеленої зони утворилось брудне середовище
- територія біля супермаркету (тротуари,зелені зони),поступово забруднюється сміттям, яке утворюється в результаті споживання товарів, які продаються у супермаркеті
- асфальтне покриття по вул.Очаківській поступово руйнується у зв’язку зі збільшенням кількості проїду вантажного транспорту.
Наведені факти ускладнюють умови проживання у власних оселях, негативно впливають на благоустрій району.
У зв’язку з тим,що мережа супермаркетів «Фора» розвиває торговий бізнес для отримання прибутку у житловому середовищі, це повинно не заважати спокою мешканців прилеглих будинків та сприяти благоустрою району.
Враховуюче наведене, просимо вжити заходів щодо:
1.Зміни графіку роботи супермаркету с закриттям магазину у нічний час.
2.Встановлення графіку заїду автомобілів постачальників для зменшення періодів шуму та гучних звуків .
3.Усунення шуму від вентиляційної системи маркету.
4.Пропозиції від мережі магазинів «Фора» щодо благоустрою територій,прилег