Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16681 (5687529)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Кошовий Роман Васильович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Звертаю вашу увагу на те, що на вказаному місці, де має бути тротуар, (фото, скріншот з мапи) вже кілька місяців постійна яма. Спочатку там робили якийсь ремонт і дуже довго яму не засипали, потім - яму засипали, але після першого ж дощу воно провалилося, засипали ще раз - знову ходити не можна. Тепер будь-які роботи припинили, але, особливо в дощ, пройти в цьому місці пішоходу неможливо.
Просимо забезпечити, щоб відповідна організація закінчила ремонт та зробила асфальтове покриття.