Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9290 (5687549)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ЖЕД - 3 [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Петруньок П. З.
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Відсутня відповідь на звернення № Т-9185 Звертаюсь повторно. На 13 му поверсі будинку № 1 корпус 1 по вул Леся Курбаса потребує ремонту клапан сміттєпроводу. Ковш сміттєпроводу не фіксується, Сам ковш повністю прогнив від бруду, Прошу відремонтувати.Прошу надати письмо відповідь на попередні звернення, для подальшго вирішення даної проблеми.