Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23820 (5687562)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Прогонюк Сергій Тарасович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Біля зупинки громадського транспорту ”Вулиця Будівельників”, що розташована по вулиці Будівельників Дніпровського району міста Києва, навпроти будинку № 17, відсутня урна для сміття, що значно погіршує санітарний стан вказаної зупинки та прилеглої території.
Відповідно до пункту 7.3.9. Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, урни для сміття повинні встановлюються біля кожної зупинки громадського транспорту.
Попередні звернення з даного приводу до КБУ ”Контактний центр міста Києва” від 3 липня 2018 року № С-24350 та від 18 червня 2019 року залишились без належного реагування, а урна для сміття дотепер не встановлена.
Відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення правил благоустрою територій населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Згідно зі статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення у справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними в статті 218-221 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами міських рад.
Ураховуючи викладене та керуючись статтями 152, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пунктом 7.3.7. Правил благоустрою м. Києва, прошу притягнути до дисциплінарної та адміністртивної відповідальності за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадових осіб, винних у вказаному порушенні Правил благоустрою міста Києва.