Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18711 (5687580)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Полив клумб і газонів, дерев, кущів, зелених газонів
Відповідальний:ЖЕД - 301 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Бутенко Руслан Миколайович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня. Дублюю запитання минулого року.
Питання наступного характеру:
1. Чи повинен двірник нашого дому змивати з асфальту бруд та злиті залишки після сміттєвозів?
2. Чи повинен двірник мити сміттєві баки?
3. Чи повинен двірник поливати клумбу та траву біля будинку?
Проблема залишається не вирішеною. Чи мені потрібно кожного разу писати про це?