Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9431 (5687617)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Пєняєва Тетяна Павлівна
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Рухаючись уздовж швидкісного трамвая у бік Борщагівки, на ділянці з’їзду з проспекту Комарова на бульвар Вацлава Гавела, декілька днів тому зрізали 2 секції огорожі. Це дало привід та змогу пересікати пішоходам проїзжу частину у недозволенному місці, ігноруючи підземний пішохідний перехід, що знаходиться поруч.
Таким чином пішоходи порушують ПДР п. 4.7 и п.4.14г.

Ця ділянка є дуже небезпечною для пішоходів, тому що водій та пішоход не мають змоги заздалегіть побачити один одного, щоб відреагувати.

Хтось хотів зробити добре, демонтувавши частини огорожі, але це може стати ведмежою послугою з фатальними наслідками.

Дуже прошу відновити секції огорожі на перехресті.
А також вжити необхідні дії, щоб забеспечити безпеку учасникам дорожнього руху. Зокрема, заборонити паркування авто на правій смузі проспекта Комарова. Це надасть змогу водіям обрати менш швидкісну смугу для правого повороту на з’їзд, як наслідок зменшить швідкість входження у поворот.

Дякую.