Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7559 (5687619)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу на стан дорожного покриття, що знаходиться на пров. Ковальському між будівлями (вул. Борщагівська, 146 - відділення поштового зв’язку ”Укрпошта” #56 та вул. Борщагівська, 148 - гуртожиток КПІ 18) на перетині із заїздом у двори будинків. За посиланням на Гугл мапі вказано точне місце знаходження проблеми - Ковальський провулок, Київ, 02000
https://maps.app.goo.gl/tfxcx9J7srbrjvz7A

Посеред дороги величезна яма, яку засипали гравієм. Проте цей гравій вже рознесено автомобілями в сторону нахилу дороги. Безглузде рішення зупинити зсув гравію - поставити посеред ями блоки із бетону. Це призвело до частково перекриття дороги.
Однозначно там має бути укладено асфальт, а не замилювання очей у вигляді гравію. Я не знаю, як відзвітували і скільки списали бюджетних коштів за цей, дивний ”ремонт” дороги.
Прошу полагодити цю ділянку дороги.