Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-2153 (5687646)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:ЖЕД - 201 [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Стрижак Олена Михайлівна
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня!

Прошу відремонтувати дорогу, яка йде від вулиці Олені Пчілки до будинку за адресою проспект Петра Григоренка 1а.
Якщо я правильно розумію, ця невилика вулиця не має назви, я відмічу ії на карті. Це єдиний під’їзд до дому номер 1а з вулиці Олени Пчілки та він у дуже поганому стані вже багато років, купа ям та каменів, що дуже обмежує нормальний проїзд та підхід до дому (особоливо, після дощу чи снігу).

Дякую

З повагою,
Наталія Єгорова