Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7945 (5687701)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:ОД - 503 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Бутанец Марина Вікторівна
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Працівники нашого ЖЕКу №505, не лише нічого не роблять в плані покращення благоустрою прибудинкових територій (в чому може легко переконатися будь-хто у будь-який час). Сміття по всій вулиці і на газонах біля будинків. Під’їзди, вибачте на слові, засцяні і немиті. Невеличкі огорожі, якими відділяються газони від дороги, у випадку, якщо діти або ремонтні служби ”Київодоканалу” їх повалять я відновлюю сам (бо, за словами працівників ЖЕКу, вони цим не займаються). Останньою краплею стало те, що співробітники ЖЕКу почали знищувати (!) насадження квітів і декоративних рослин, які повисаджували біля будинку жителі (в тому числі і я). Якщо вже співробітники ЖЕКу не роблять нічого корисного для громади, то можна хоча б не знищували плоди праці інших людей? Тим більше, що розсада квітів і кущів коштує грошей. Мені особисто було завдано збитків на кілька тисяч гривень.