Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-4554 (5687708)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Прогонюк Сергій Тарасович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Мною було зареєстровано звернення до КБУ «Контактний центр м. Києва» від 3 Травня 2019 №Я-3076 стосовно постачання піску для дитячого майданчика розташованого за адресою : м. Київ, вул. Кибальчича, 9. На зазначене звернення отримано відповідь від 13.08.2019 № Я-3076 /1 про те, що завезення піску на дитячий майданчик в тариф на утримання будинків , споруд та прибудинкових територій не заплановано , а іншого джерела фінансування в ЖЕД як кошти від тарифу немає. Враховуючи вищезазначене, прошу пояснити на якій підставі та за який рахунок Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» було проведено процедуру відкритих торгів у відповідності до вимог закону України «Про публічні закупівлі» на закупівлю «Пісок річковий» (ідентифікатор закупівлі UA-2019-07-01-000047-a)? Слід зазначити про те, що із зазначених у тендерній документації технічних характеристик предмету закупівлі, використання піску призначено саме для дитячих майданчиків. Прошу надати відповідь по суті порушеного питання, а не дублювати попередні відповіді без змісту. Завчасно дякую.
Окремо зазначаю про те, що відповідно до вимог статуту Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» (далі – КП) затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації) від 06.01.2015 №4 , КП засновником і власником КП є територіальна громада м. Києва, від імені якої виступає КМДА, а фінансування КП здійснюється, зокрема, за рахунок дотацій бюджету який, в свою чергу формується, в тому числі за кошти громадян що сплачують податки!
• Більш того, на «піску в пісочниці в достатній кількості» слід зазначити про те, що мешканці будинку за власний рахунок здійснили постачання піску у 2019 році. Проте, кількість завезеного піску не відповідає потребам будинку та не достатня для його обслуговування. Враховуючи той факт, що до тарифу включено, зокрема, ручне посипання території піском (при снігопадах і ожеледиці - щоденно), прошу повідомити де та яким піском буде здійснено зазначене посипання території.