Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7949 (5687726)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Біля метро "Шулявка" утворюються сміттєві кучи які не прибирають. Є передумови вважати що це сміття з МАФів які знаходяться поруч. Прошу прибрати територію від сміття, визначити звідкіля це сміття утворюються, чому його так складають і не вбирають неділями, та по можливості встановити контейнери в котрі це сміття буде поміщатися.
У всякому разі якщо це сміття створюють МАФи то вони платять за комунальні услуги і місто повинно створити умови, щоб сміття вивозили і воно не збиралось на тротуарі.
Дякую.