Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16698 (5687831)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ВОП ”Сирець” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лагута Юлія Вікторівна
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скаржимось на роботу працівників обслуговуючої організації ”Сирець”. 13 серпня територію будинку 27 ЗНОВУ НЕ ПРИБИРАЮТЬ. Сміття всюду. Двірник на роботу не вийшов. Після дзвінка до майстра дільниці територія будинку 27 була частково прибрана бригадиром двірників. Прибудинкові території та сходові клітини житлових будинків ПОВИННІ прибиратися з дотриманням вимог розпорядження Київської міської державної адміністрації № 307 від 09.03.2011 «Про впорядкування надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві».