Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9449 (5687856)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Кошовий Роман Васильович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу прибрати з придомового проїзду закинутий не справний, частково розібраний транспортний засіб (авто стоїть на цьому місці понад 5років).
Дана автівка заважає проходу/проїзду населення, та є доволі небезпечною забавкою для дітей, що постійно в ній чи на ній проводять свій час. (були випадки травматизму дітей біля даної автівки, так-як у неї розбите скло, фари, виломані певні деталі ітд)
Дана автівка знаходиться перед будинком за адресою вул. Ніжинська 29Г (1 підїзд)