Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9349 (5687873)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Оскільки по вул. Вишгородській нанесено подвійну лінію горизонтальної дорожньої розмітки (Розмітка 1.3) необхідно встановити знак 4.2 ”Рух праворуч” на виїзді з провулка Боровиковського - як це було раніше. А якщо виїзд з провулка дозволено, то потрібно замалювати розмітку 1.3. на даному перехресті.