Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9452 (5687916)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Перед перехрестям на проспекті Степана Бендери з Оболоні у напрямку до метро Почайна є дорожній знак який дозволяє поворот на ліво . В зв”язку з чим на даному перехресті машини перекривають зустрічну смугу і неможливо рухатись у бік Троещини. Зараз там ведуться ремонтні роботи і кожен день , із-за цього повороту цілий коллапс відбувається. Раніше машини переїжджали це перехрестя прямо, в бік метро Почайна та робили круг об’їжджаючи Макдональд та парковку і виїжджали біля троллейбусної зупинки. Зберіть цей знак із-за якого зараз не можливо проїхати це перехрестя. Цей знак становить небезпеку руху. Із-за нього стається багато ДТП.