Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23848 (5687926)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

ЖЕД-407 не контролює чистоту і не прибирає сміття біля сміттєвого контейнеру біля 1 під’їзду будинку №7-а по Дніпровській набережній. КП ”Київкомунсервіс” проігнорувало всі попередні мої скарги щодо вивозу сміття з контейнеру біля буд. №7-А по Дніпровській набережній, посилаючись на те, що саме ЖЕД-407 визначила періодичність вивозу сміття. Разом з тим, ЖЕД-407 чомусь не врахувала, що для аналогічного будинку (просп. Тичини, 12-В) з такою ж кількістю під’їздів та квартир встановлено норму вивозу сміття - 4 контейнери (тобто, 4 рази на тиждень по 1 контейнеру), в той час як для нашого будинку встановлено норму вивозу сміття - 2 контейнери (1 контейнер 2 рази на тиждень). Слід зазначити, що у віданні ЖЕД-407 є також подібний нашому будинок (Дніпровська наб., 11) з такою ж кількістю під’їздів та квартир, як і в нашому будинку, однак для нього встановлено норму вивозу сміття - 8 контейнерів на тиждень. Всі ми - люди, і кожен з нас виробляє приблизно однакову масу сміття. Однак для нашого будинку ЖЕД-407 встановила сміттєвий ГЕНОЦИД - сміття вивозиться дуже рідко, а все, що не поміщається у контейнер, валяється як на дорозі, так і на зеленій зоні, розповсюджуючи сморід, бруд, нечистоти та іншу антисанітарію. І як би добре не працював двірник біля нашого будинку, він не в змозі прибрати те сміття, що накопичилось за 3-4 дні його невивозу. Тому ЖЕД-407 зобов’язана або збільшити норму вивозу сміття з нашого будинку щонайменше до 4 контейнерів на тиждень (по 1 контейнеру 4 рази на тиждень), або регулярно щоденно (!!) прибирати прилеглу до місця розташування контейнеру територію від сміття, щоб сміття не лежало на дорозі та на траві.