Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16709 (5687933)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт та обслуговування зливневих стоків
Відповідальний:Департамент міського благоустрою [Фіщук Андрій Вікторович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На похилому спуску до підземного переходу зі сторони будинку по проспекту Лобановського, 4, ( неподалік торговий центр NOVUS) укладені неправильно металеві решітки над стоком для дощових вод. Один сегмент решітки припіднятий і заважає руху пішоходів, людей на візках, перевезенню дитячих візків, пересуванню на велосипедах. Одна мама , котячи перед собою візок з немовлям, не помітила припідняту решітку і ледве не впала з можливістю втратити контроль над візком з дитям. Прохання: вжити дій по вирішеннію питання правильно вкласти металевий сегмент решітки, з метою уникнення травмування пішоходів. Нажаль фото не маю.