Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18742 (5687936)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ВОП ”Михайлівська” [], виконавець: Данько Володимир Павлович
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго вечора.
Звертаюся до вас з приводу незадовільного стану прибудинкової території по вул. Лсенка, 1.
Межканців будинку турбує облаштування внутрішньої території у дворі цього будинку. Вони власними силами доглядають за квітниками, як можуть, бо їм вже далеко за 70 років... Квіти на клумбах радують всіх мешканців своєю красою... Своєю працею по облаштуванню прилеглої території житлового будинку вони виконують частину обовязків працівників КП ”Керуюча компанія Шевченківського району”, які входять до вартості нарахованої плати за комунальні послуги...
Прошу вашого реагування відповідно до обовязку сумлінного прибирання прилеглої території будинку, бо скупчилося сміття, яке не прибирають працівники керуючої компанії (див. додані фото).
І не требя казати, що ”двірник звільнився і нікому працювати”...
Або ж, у разі невиконання своїх обовязків з прибирання сміття керуючою компанією треба ненараховувати щомісячну платню за комунальні послуги...

Дякую...