Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-5374 (5687964)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Поляков П.Ю., Крикун А.Є.
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Біля будинку #20 по вул. Межовій розташовано овочевий кіоск. Кожен день з цього кіоску виносять сміття і коробки з під фруктів під контейнери розташовані між будинками 18 та 20 по вул. Межовій. У зв’язку з цим поряд із сміттєвими баками утворюється звалище з коробок та ящиків з під фруктів яке сміттєва машина не забирає. Прохання,розібратися в даній ситуації та прийняти міри по усуненню звалища.