Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23852 (5687981)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відомчі будинки (ОСББ, ЖБК тощо) [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Шапенко М.М.
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На моє звернення від 08.08.2019р. С-23647/1 була надана відповідь що - урни очищаються від сміття щоденно по мірі їх заповнення і т.д.
По факту я бачу їх завжди переповненими і сміття перехожі викидають будь куди.
Пропоную прибрати прилеглі території і встановити додаткові баки для збирання сміття і можливо тоді ситуація зміниться!
А ще мені здається що на місці не хто не був і не розуміє про що іде річ.
Це місце знаходиться праворуч від в’їзду на парковку магазину Фуршет.
Буду вдячний не за бумажні відписки, а реально виконані справи!