Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19385 (5687990)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Дідренц Олександр Іванович
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

У дворі будинку 12 по вулиці Привокзальній вже кілька днів розкидане сміття навколо смітника. Зараз тримається спека, що сприяє поширенню смороду. неподалік знаходиться дитячий майданчик.
Прошу негайно провести заходи по прибиранню сміття.