Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7586 (5688237)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Демонтаж рекламних конструкцій і вивісок
Відповідальний:Управління з питань реклами [Смирнов Олександр Григорович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Біля будинку за адресою Костянтина Данкевича 10, на тротуарі встановлена рекламна конструкція, всупереч правилам розміщення реклами в місті Київ. Прошу виконати демонтаж цієї рекламної конструкції.