Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12227 (5688304)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Насьогодні стан асфальтобетоннго покриття проїзжої частини по вулиці ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (Жуляни) знаходиться у повністю непридатному для руху пішоходів і автомобілів стані і потребує капітального ремонту.
Нагадую, що відповідно до ст.24 Закону України «Про дорожній рух» кожна дорога має «власника». В Києві це комунальна корпорація «Київавтодор». Згідно вищевказаної статті 24 Закону України власник дороги несе відповідальність за стан дороги згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно Правил благоустрою міста Києва, п.8.1.5. КК ”Київавтодор” забезпечує прибирання балансових доріг і споруд на них, своєчасний якісний ремонт твердого покриття балансових доріг і площ, балансових колесовідбійних стрічок і направляючих огорож та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на балансовій вулично-шляховій мережі міста. П. 8.1.6. Якість дорожнього покриття повинна відповідати вимогам Державних будівельних норм (ДБН В.2.3-5-2001 ”Вулиці та дороги населених пунктів”).

Прошу КК ”Київавтодор” виконати покладені на них Законом обов’язки і вжити заходів по відновленню асфальтобетонного покриття вулиці та повідомити на яку дату запланований початок робіт. Прошу створити хоча б мінімальні умови для руху вулицею, а саме виконати ямковий ремонт де це можливо і розрівняти нашарування грунту, що утруднюють рух.