Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-20037 (5688336)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” []
Дата контролю:20 Вересня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Восени 2017 року, між будинками 16-є та 18-б по проспекту Оболонському проводились ремонтні роботи по заміні труб. Під час зазначених робіт була знята значна частина асфальтового покриття, тротуарні плити та паркан також пошкоджена частина зеленої зони біля будинку, яка до ремонтних робіт знаходилась за огорожею. До цього часу жодних робіт по приведенню данної ділянки у належний стан не проведено. Внаслідок зняття асфальтового покриття між будинками утворилась значна вибоїна засипана піском, який з часом засмічує усю прилеглу територію. Під час дощу заповнюється водою. У зв”язку з тривалою відсутнюстю будь-яки відновлювальних робіт несвідомі громадяни паркують свої автомобілі на зеленій зоні (не відновлений паркан вкрадений).
Прошу провести роботи по приведенню території між будинками у належний стан, а саме: провести асфальтування даної ділянки дороги, відновити тротуар та паркан біля будинку 18-б.