Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19414 (5688339)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Демонтаж окремо розташованих пунктів прийому вторинної сировини
Відповідальний:КП ”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Струк Роман Борисович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Біля нашого будинку, на території, яка не є нашою прибудинковою, але межує, є пункт приймання вторсировини. У зв’язку з чим тут постійно збираються бомжі, які перетворили нашу прибудинкову територію на громадську вбиральню. Мешканці нашого першого під’їзду не можуть відчинити вікна, бо надворі жахливий сморід. Бомжі біля нашого будинку днюють і ночують, вже встановили палатку, постійно розпивають алкогольні напої, лаються, розкидають і розвішують на деревах свої речі. Цілковита антисанітарія. Поряд дитячий майданчик, діти, які все це бачать.

Ми зверталися до нашого дільничного. Тимчасово це допомогло. Бомжі зникли на якийсь час, але знову повернулися. Тому вирішення проблеми ми бачимо лише в закритті цього пункту і перенесення його в інше місце, подалі від житлових будинків.

Допоможіть нам, будь ласка!