Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23894 (5688393)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Пилипчук Сергій Іванович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На дорозі біля магазину ”ДЕЛВІ” на Котельникова,26 залишили яму, трохи присипану гравієм. Ремонтні роботи там не проводять, тож не зрозуміло: це виконання (асфальтування), чи це вважати ямою й вимагати ремонту?