Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23895 (5688396)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Пилипчук Сергій Іванович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В липні місяці цього року Тепломережі розкапали наш сквер на Котельникава,26.. Яму зарили, але доріжки (покриття плиткою ) не відновили. Зруйноване покриття (плитка ) звалене порруч на газоні. Вимагаю відновити зруйноване покриття та прибрати з газону кам*яні плити.