Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16730 (5688397)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Зберігання транспортних засобів, порушення правил паркування
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Запретите пожалуйста стоянку в крайней правой полосе на днепровской набережной в сторону осокорков возле нового ТЦ ривер молл. Там есть паркинг на 1400 мест, он работает. Но почему то особо одаренные ставят машины на дороге. Из-за этого постоянная текучка, пробка, весь правый ряд занят.