Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-20042 (5688414)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Повторно залишаю звернення!
Прохання заасфальтувати ділянку тротуару!!!
В листопаді 2018 року, позаду будинку 26а по вул. Світлицького, проводили ремонтні роботи з відновлення теплопостачання. У зв’язку з цим було знято асфальтне покриття та вирито яму, розміром, приблизно, 10м×7м. Асфальт досі не відновили. Хоча у відповідь на мое перше звернення, від 27 червня 2019 року, повідомили, що робота виконана. Ходити по тротуару просто неможливо! А після дощу там взагалі болото!