Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9363 (5688417)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Гавриленко Е. А.
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.
Прошу звернути увагу на проблему, яка наявна на території нашого будинку. Півтора місяці тому бригада ремонтувала труби у дворі Курської 10, біля гаражів, і залишили трьохметрової глибини яму незакопаною. Оскільки вже досить тривалий час дощова погода - у ямі стоїть вода, а поруч школа, бігають і граються діти... Це дуже небезпечно для життя людей, адже туди можна запросто впасти, а також це може мати наслідки для водо- та теплопостачання, адже труби піддаються впливу води та сонця і перебувають незакритими вже тривалий час.
Для кращого розуміння ситуації прикріпляю фото. Ситуацію потрібно вирішувати терміново, поки не сталося фатального випадку.
Це вже другий випадок за 2 роки, що ями не заривають після ремонту. Минулого разу ми чекали більше двох місяців, поки Київенерго повернулось і закопало довгу і глибоку яму перед будинком у дворі. До слова, нове асфальтове покриття, яке вони зняли , нам так ніхто і не повернув. Просто засипали щебенем, по якому дуже незручно ходити та їздити. Ми глибоко обурені такими діями і небезпекою, на яку наражають мешканців нашого будинку.
Просимо Вас вжити заходів, будь ласка.
З повагою.