Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19424 (5688421)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

ПОВТОРНЕ ЗВЕРНЕННЯ!!! Оскільки на аналогчне отримано відписку!

Відрізок дороги у дворі (навколо дитячого садка № 126) вздовж будинків № 28, № 28-а, № 28-в по просп. Миколи Бажана, № 5 та № 3-б по вул. Лариси Руденко, а також незначний відрізок дороги вздовж будинку № 36-а по вул. Ревуцького вкрай у жахливому стані! Дорожнє полотно майже все вкрите дірками, а ями подекуди сягають до 10-15 см , що унеможливлює прохід мешканців будинків та заїзд автомобілів у двір! Прошу вжити заходів щодо ремонту дорожнього полотна, яке по розмірам є не значним, але суттєвим для мешканців більше ніж 10-ти багатоповерхівок. Прошу поінформувати мене письмово по суті порушеного питання на зворотну адресу.

Начальник управління УЖКГ Дарницької РДА в м. Києві Віктор ШУМАКОВ, надав відповідь що дорога біля будинока по просп. М. Бажана, 28-А, обслуговуєьбся ЖБК «Хімік-21» - згоден, але інша дорога зазначена на план схемі та в листі відноситься до ЖЕКів Дарницького району, тому прошу моє звернення розглянути в повній мірі!!!!! Та надати письмову відповідь!!!