Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-6555 (5688428)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Черній Віктор Данилович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У зв’язку з наближенням початку 2019-2020 навчального року прошу поновити дорожню розмітку навколо житлового комплексу Комфорт Таун, а саме по вулиці Каунаська та Регенераторна, а саме пішоходні переходи.

Оскільки в житловому комплексі Комфорт Таун проживає близько 9000 сімей, у більшості мешканців є діти, які ходять школи (№ 66, № 31, № 167) та садочки (№ 474, 192, 412), що розташовані поруч з цим комплексом і кожного дня мають перетинати дорогу по якій здійснюється жвавий рух.
Враховуючи, що в цьому році дорожню розмітку (пішоходні переходи) не оновлювали то це може призвезти до травмування дітей та їх батьків, які йдуть до школи чи садочку.

Буду дуже вдячна за оперативне реагування на моє звернення і вчасне оновлення дорожньої розмітки!