Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16734 (5688430)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Відділи «КП Керуючої дирекції» [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Савченко Дмитро Вікторович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У дворі нашого будинку (а це ще двір двох інших будинків) знаходиться смітник, який став помешканням для пацюків з моменту активності відразу кількох ресторанів, чорні ходи яких виходять в цей самий двір. Чанг, Чічіко, Буланжері, Ескобар. Пацюки за останній рік виросли вдвоє і нагадують маленьких цуценят, вони стали вільно переміщатися двором і звичайно, можна зарахувати їх до вуличних тварин, а можна почати з ними щось робити, щоб потім не дивуватися епідеміям з джерелом в центрі міста. Вже кілька років поспіль я спостерігаю за цим процесом, радіючи процвітанню вітчизняного гастробізнесу, проте все більше розумію, поки вони процвітають наші будинки стають схожими на смітник з купою голубів і пацюків. Де гігієна і де хоча б якісь заходи?