Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-20047 (5688446)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Управління освіти,молоді та спорту [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Дубовецький Юрій Олександрович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день!
Звертаються до Вас занепокоєні батьки, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад №615, що знаходиться в м. Києві по вул. Булаховського, 38-А, з проханням допомогти з виділенням коштів на проведення ремонту та благоустрою території нашого дитячого садочка!

На сьогоднішній день ситуація з альтанками, що розташовані на території дитячого садочку, вкрай загрозлива. Альтанки не відповідають жодним нормам, а ні будівельним, а ні санітарним, а ні пожежним! Покрівля в таких альтанках не закріплена належним чином, з дірками, штукатурка відпадає цілими кусками. Так, такі бесідки огороджені стрічкою, і доступ до них, нібито, обмежений, але хто буде нести відповідальність, якщо дитина травмується? Жодна з бесідок не пристосована для використання під час навчальних та виховних процесів дітлахів!

У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАСТИНА ПОКРІВЛІ АБО ШТУКАТУРКИ МОЖЕ ВПАСТИ ТА ТРАВМУВАТИ ДИТИНУ!!!

Нажаль, звернення до Управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА не дали жодного результату. В цьому році на ремонт дитячого садочку було виділено лише 100 000 (сто тисяч) гривень. Цих коштів не вистачає навіть на поточний ремонт, не говорячи вже і про капітальний.

Просимо Вас допомоги у вирішенні цього питання, і віримо в те, що разом з Вашою допомогою нам вдасться створити нормальні та БЕЗПЕЧНІ умови перебування дітлахів на території дитячого садочка.

Заздалегіть вдячні за допомогу!