Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23905 (5688498)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Утримання парків та лісопарків у місті Києві
Відповідальний:Голосіївська РДА [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Сидоренко Л.П.
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Зараз ВДНГ перетворилося на автодорогу. Проїзд дозволили всім і скрізь (бо у нас навіть знак 3.21 В’їзд заборонено - це не привід виконувати заборону). Саме тому останнім часом машини їздять абсолютно скрізь де є щось схоже на дорогу. Раніше можна було спокійно пройтися і подихати свіжим повітрям. Зараз це нереально.
Останньою краплею стало святкування Курбан-Байрам. Нічого проти свята немаю, але та кількість автівок, які проскакували туди-сюди під знак 3.21 В’їзд заборонено і були запарковані на цій ділянці, а пізніше і відсутність освітлення в цій частині ВДНГ і осліплення фарами цих же авто, змусили мене нарешті написати це звернення.
ПРОШУ
Закрити, нарешті, нормальним чином проїзд там, де стоять знаки відповідні! Напівсфери не допомагаються оскільки їх посувають розумники.
Встановити (відновити) освітлення не лише центрального входу і площі, а всіх основних доріг ВДНГ.