Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2857 (5688569)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу на сміттєвий бак, що стоїть на дорозі, яка веде до будинку проспект Голосіївський 74, біля зеленого забору. Навкого нього постійно розкидане сміття і стоїть їдкий запах.