Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-4560 (5688591)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Даруга В.І.
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вітаю! Відповідно до мого звернення Я-4549 вчора, 13.08 було проведено роботи з ліквідації аварійного дерева. Бригада, що виконувала роботи, покидала розпиляне дерево прямо на кущі та квіти, які висаджували мешканці. До того ж, рештки дерева залишили однією купою просто на тротуарі, заблокувавши прохід людей. Сьогодні зранку частину дерева розібрали (як я думаю) працівники КП Чоколівське, склавши величезну купу одразу за парканом в парку, решта ж лишилася лежати там, де її покинула бригада Зеленбуду - на квітах та кущах. Це незадовільна якість роботи. Так бути не має, за що ми платимо податки, за що ми платимо ЖЕКу? Це дерево було аварійним вже кілька років, але до моєї скарги всім було байдуже. Після скарги його зпиляли, але зробили з нашого двору смітник. Який залишатиметься до моменту отримання чергової скарги. Що то за скотство таке, шановні?