Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19431 (5688594)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Інформаційне забезпечення салонів автобусів
Відповідальний:Автобусний парк №6 [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! Сьогодні(15.08.19) їхав на 118 автобусі, бортовий номер 8224 із зупинки ”вул. Янгеля” до зупинки ”кругла башта”(08:54). Водій цього транспортного засобу жодного разу не ввімкнув оголошення зупинок. На рухомому рядку був напис ”наступна зупинка вул. Червоноткацька”. Це є порушенням Закону України ”Про автомобільний транспорт”, розділ ІІ, глава 7, стаття 40 ”Основні права та обов’язки водія автобуса, таксі, легкового автомобіля на замовлення, легкового автомобіля при перевезенні пасажирів”.
Прошу проведення бесіди із водіями всього парку цього транспортного засобу і вжити заходів щодо водія-порушника, задля недопущення таких ситуацій надалі. Хочу додати, що автобус з бортовим номером (8224) мав неодноразові такі ж самі порушення з січня по березень цього року. Дякую.