Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-20060 (5688675)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Черній Віктор Данилович]
Дата контролю:3 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доюрого дня.
На вулиці Ярославській, між будинками 17/22 та 14/20 влаштований наземний пішохідний перехід.
З обох боків вулиці встановлені відповідні знаки, проте відсутня дорожня рохмітка ”зебра”. У зв’язку з її відсутню водії часто ігнорують наявність пішоходного переходу, не дивлячись на знаки (а часом просто не помічаючи їх).
Для зменшення аварійності ділянки, зручності пішоходів та водіїв та зменшення конфліктних ситуацій пропоную нанести на переході розмітку ”зебру”, щоб він став більш помітним.