Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19439 (5688693)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:КП «Керуюча компанія” (Голосіївська РДА) [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Латанюк Наталія Вікторівна
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації» я, Березан Ольга Василівна, мешканка будинку 4/27 Стратегічне шосе, кв. 4, як фізична особа, є запитувачем інформації, а керуюча компанія, як суб’єкт господарювання, є розпорядником інформації.

Відповідно до ч. 1 ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»:

«1. Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.»
Отже, дане звернення є законним.

Враховуючи викладене вище, прошу:

- Надати звіт про отримані кошти за надання послуг з обслуговування будинку та прибудинкової території у будинку, в якому я проживаю, за 2015-2019 роки з вказанням статей відповідно структурі тарифу.
-Надати документи, що підтверджують використання коштів по кожній статті, відповідно до структури тарифу та періодичності і строків виконання послуг за 2015-2019 роки (оплату праці найманих працівників, договори підрядів, надання послуг сторонніми організаціями, акти виконаних робіт, зарплатні відомості, табелі робочого дня, тощо).
- Надати проектно-технічну документацію будинку.
- Надати план-схему меж прибудинкової території.