Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19441 (5688713)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Не працює вуличний фонар освітлення вулиці Постова, біля будинку #89. Не працює на протязі року, що створює небезпеку перехожим так як навпроти знаходиться занедбана покинута будівля де збирається небезпечний контингент