Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7607 (5688717)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Сидорчук А.Ю..
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Вздовж паркану будинку 44 по вулиці Народній кут проспекту Лобановського висаджено величезні кущі, які заважають вільному проходу по тротуару. Щоб пройти треба виходити на проїжджу частину вулиці. Не кажучи про те, коли на цей манюсенький проходик ще ставлять машини. Нещодавна я майже не потрапила під колеса машини обходячи кущі (машина виїхала несподівано з-за повороту позаду мене). Особливо прохід утруднений взимку, коли кущі завалені снігом повністю перекривають прохід по тротуару.
Вважаю, що мешканці цього будинку самовільно захопили загально-громадську територію, а саме - частину тротуару., для власного благоустрою.
Вимагаю повністю прибрати кущі і забезпечити вільний прохід по тротуару біля будинку №44 по вулиці Нородній кут проспекту Лобановського.