Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12249 (5688721)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:10 Вересня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрый день.

напротив дома по пр. Отрадный 51 обновили остановку общественного транспорта.
Но урну для мусора почему то не поставили!!!!!
Теперь мусор валяется по всем углам и вокруг остановки!!!!!
Это какой то кошмар!!!
Пожалуйста устраните это безобразие в кратчайшие сроки.

С ув.
Сергей.