Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9480 (5688766)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 4 [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Охотський І.Ю.
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу про недопустимість та грубе порушення правил благоустрою на території в районі ст.метрополітену Нивки у місці паркування та розміщення зупинок громадського транспорту ,міських та приміських маршрутних таксі.Згідно правил благоустрою м.Києва Розділ 7п.3.9. На територіях кожного домоволодіння, підприємства, установи, організації, на вокзалах, причалах, ринках, пляжах, в аеропортах, парках, скверах, садах, зонах відпочинку, біля установ культури, освіти, медицини, біля торговельних об’єктів, тимчасових споруд, входів до метрополітену, на зупинках громадського транспорту та в інших місцях масового перебування громадян повинні бути встановлені урни для сміття.

Урни встановлюються на тротуарах проспектів, головних вулиць та бульварів і площ через кожні 50 метрів, на інших вулицях - через 100 метрів, біля кожної зупинки громадського транспорту та торговельних об’єктів не менше як по дві, біля кожного входу до громадських та житлових будинків, переходах та до інших будівель не менш як по одній.

Урни очищаються від сміття щоденно по мірі їх заповнення і утримуються в належному санітарному і технічному стані.

На зазначеній мною території урнивідсутні,територія вчасно не прибирається ,що призводить до постійних міні-звалищ недопалків,пластикових стаканчів і т.п.На цій же площі розміщується вхід до сш №73,діти весь час спостерігають безлад і брудні тротуари.Всі стовпи ел.освітлення обклеєні несанкціонованими оголошеннями ,під ними весь час накопичується сміття.Проспект перемоги є однією з центральних вулиць міста.Таким ”красивим” його бачать не тільки кияни,що звикли до безладу на територіях ринків,місцях скупчення торгівельних яток та Мафів,а й гості нашого міста.Таким станом туристів не привабиш.Стає соромно за столицю.Вона стає схожою на занедбаний ”базар” .Відсутні елементарні урни,а якщо вони і є,то преповнені,вздовж тротуарів пляшки,стаканчики недопалки.