Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11676 (5688768)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 102 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Суддя І.І.
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Звертаюсь від імені мешканців будинку з вимогою привести прибудинкову території до нормального стану. Так, в дворі будинку після виникнення аварійних ситуацій на комунікаціях та їх усунення залишається (вже понад рік) пошкодженим асфальтове покриття. С плином часу покриття в цих місцях руйнується і ями збільшуються. Більш того напередодні сталося пошкодження асфальту на дорозі при заїзді до будинку, внаслідок чого з’явилася величезна вирва. Її наявність на дорозі в тому числі негативно впливає на безпеку дорожнього руху. У зв’язку з цим, вимагаємо вжити заходів щодо ремонту пошкодженого покриття на дорозі та прибудинковій території за вказаною адресою.