Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11678 (5688787)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Зберігання транспортних засобів, порушення правил паркування
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Давтян Дмитро Олександрович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Необхідно в терміновому порядку встановити знаки ”ПАРКУВАННЯ ЗАБОРОНЕНО” на проїжджій частині біля будинку по вул. Липківського 32, так як мешканці ЖК ”Олександрія” паркують свої машини (так як у них парковка платна) тим самим перекривають проїзд машині Київкомунсервіс, що вивозить сміття.