Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6885 (5688834)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Романець О.В.
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Тема/напрямок. Бездіяльність балансоутримувача щодо видалення амброзії.
Чому не видаляється амброзія неподалік дитячого майданчику між булинком пр провулку Сеноманському, 12 та 32 квадратом КП "Дарницьке лісопаркове господарство Дніпровське лісництво"?
Уточнив координату. Для наочного підтвердження існування проблеми додаю фото.
З повагою о 15:55 від 15.08.2019 ррку.